X
GO
Duyurular
[EasyDNNnews:IfNotExists:Image]

22 Şubat 2021 Pazartesi

[EasyDNNnews:EndIf:Image]

KOBİ Hızlandırıcı Avrupa Komisyonu Terminolojisi Webinarı

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücüsü olduğu Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen ve yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II' projesi, Türkiye'deki küçük ve orta ölçekli işletmeler için geniş bir destek yelpazesi sunmaktadır. Bu destekler; ortaklıklar ve ağ oluşturma etkinlikleri, çok çeşitli eğitim kursları, teklif ve sunum geliştirme konusunda yardımları içermektedir. Daha fazla bilgi için www.turkeyinh2020.eu  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu programın bir parçası olarak, EIC Hızlandırıcı (EIC Accelerator) programı kapsamında sunulan destek ve finansman hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen KOBİ’ler için "Hızlandırıcı (Accelarator) Teklifleri için Kullanılan Avrupa Komisyonu Terminolojisi" isimli bir webinar düzenlenecektir.

Bu webinarda, Ufuk Avrupa EIC Hızlandırıcı (EIC Accelerator) Programı kapsamındaki teklif yazımı için yararlı bir zemin oluşturacaktır. Etkinlik, öncelikle bu programa katılmayı planlayan KOBİ'leri hedeflemektedir, ancak aynı zamanda EIC Hızlandırıcı Programı ile  ilgilenenler için de değerli olacaktır. Katılımcılar, etkinlik sırasında uzman paneline soru sorabilecektir.

Etkinlik, 25 Şubat Perşembe günü "Zoom" üzerinden saat 10:00'da başlayıp yaklaşık 2 saat sürecektir.

Kayıt:                                      

https://docs.google.com/forms/d/1-ctO3P8wFxqEiDqc-gxZ8aUActE1BQ984lA0AvxQhNA/viewform?edit_requested=true

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 66

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x