X
GO
Duyurular

23 Mart 2021 Salı

Ufuk Avrupa Programında Başarılı Proje Teklifi Nasıl Hazırlanır Webinarı

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu tarafından 24 Mart 2021 tarihinde "Ufuk Avrupa (Horizon Europe) Programında başarılı proje teklifi nasıl hazırlanır" konulu bir çevrimiçi toplantı düzenlenecektir. Toplantıda, 2021-2027 yılları arasında yürürlükte olacak AB Ufuk Avrupa Programı kural, süreç ve proje teklif taslak şablonları katılımcılarla birlikte incelenecektir.

Etkinlikte; taslağı Fonlama ve İhale Portalında yayımlanan proje teklif şablonları, proje başvurusu temel kriterleri ve proje değerlendirme kriterleri konularında katılımcıların bilgilendirilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca AB Komisyonu Araştırma ve İnovasyon Genel Müdürü Jean-Eric PAQUET'nin de bir açılış konuşması gerçekleştirerek Ufuk Avrupa Programı katılımcılarına önemli mesajlar iletmesi beklenmektedir.

Toplantının son bölümünde, AB Ufuk2020 Programındaki sürümünden değişiklik geçirerek güncel ilk taslağı yayımlanan Model Hibe Sözleşmesinin (Model Grant Agreement) genel kapsamda değerlendirilmesi ve belge içeriğinde tanımlı kural ve süreçlere dair etkinlik katılımcılarının sorularının yanıtlanması planlanmaktadır.

Detaylı bilgilere aşağıdaki bağlantılardan erişilebilmektedir.

https://ufuk2020.org.tr/tr/haberler/webinar-ufuk-avrupa-programinda-basarili-proje-teklifi-nasil-hazirlanir

https://ec.europa.eu/research/participants/docs/h2020-funding-guide/other/event210324.htm

https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/docs/2021-2027/common/agr-contr/general-mga_horizon-euratom_en.pdf

https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/docs/2021-2027/horizon/temp-form/af/af_he-ria-ia_en.pdf

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 228

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x