X
GO
Duyurular

18 Kasım 2020 Çarşamba

Zafer Kalkınma Ajansı (ZAFER) Personel Alımı - Mülakat Tarihleri İlanı - Güncel Liste

Ajansımızın 05.10.2020 tarihinde ilan etmiş olduğu 2 Uzman Personel, 1 Destek Personeli ve 1 İç Denetçi alımı için hak kazanan adaylar, personel alım ilanında açıkça belirtilmiş olan nitelikler ve tercih nedenleri esas alınmak suretiyle belirlenmiş ve mülakata katılmaya hak kazanan adayların listesi 13.11.2020 tarihinde Ajansımız internet sitesinde yayımlanmış olup 18.11.2020 tarihi itibari ile güncellenen liste ekte yer almaktadır.

Sözlü yarışma sınavı tarihi 24 Kasım 2020 olarak belirlenmiş olup her bir adayın sınava katılacağı tarih ve saatler Ek'te yer almaktadır. Adayların kendilerine bildirilen tarih ve saatte T.C. Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğinde, yanlarında fotoğraflı kimlik belgesi ile birlikte hazır bulunmaları; şehir dışından gelecek adayların ise mülakat saatlerinde değişiklik olabileceğini göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

Başvuran tüm adaylara gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Ek : Mülakat Listesi

Not: Adaylar, başvuru sırasında sisteme yüklenen evrakları ve özgeçmişte belirtilen sertifikaları mülakata geldiklerinde Ajansa ibraz etmelidir.

 

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 1208

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x