X
GO
Duyurular

3 Aralık 2020 Perşembe

Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi

Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip ERDOĞAN’ın onayı ve Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, KOSGEB, Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Odası destekleri ile Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) tarafından 28-29 Mayıs 2021 tarihlerinde Selçuklu Kongre Merkezi’nde (Konya) “Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi” düzenlenecektir.

 

Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi, girişimcilik ekosistemine değer katmak üzere; girişimcilerin bilgilendirilmesi, fikir ve ürünlerinin ulusal ve uluslararası yatırımcılarla bir araya getirilmesi, ödüllendirilmesi ve ticarileştirilmesine katkıda bulunmayı, projeler arasında sinerji ve etkileşim oluşturulmasını, tecrübe paylaşımı ile birlikte üniversite, sanayi ve kamu işbirliklerinin geliştirilmesini amaçlamaktadır.

 

Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi ile birlikte 8.’si gerçekleştirilecek olan “GİV Girişimcilik Ödülleri”ne 2011 yılından itibaren 1.000’in üzerinde proje başvurusu gerçekleşmiş olup 300 proje derecelendirilerek, 5.000’in üzerinde profesyonelin ziyareti gerçekleşmiştir.

 

Detaylı bilgi için: https://www.turkiyegirisimcibulusmasi.com/

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 438

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x