X
GO
Duyurular
[EasyDNNnews:IfNotExists:Image]

15 Ocak 2021 Cuma

[EasyDNNnews:EndIf:Image]

TOBB Teknoloji'de Yerli Üretim ve KOBİ'lerin Gücü Webinarı ve B2B Etkinliği

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla telekomünikasyon sektöründe yerli ürün kullanımını artırmak, Vodafone Türkiye’nin tedarik zincirine katılabilecek KOBİ’ler ile etkin iletişim, işbirliğinde bulunmak ve potansiyellerini hayata geçirmek amacıyla 20 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 14.00’te Teknoloji’de Yerli Üretim ve KOBİ’lerin Gücü Webinarı ve B2B Etkinliği internet üzerinden gerçekleştirilecektir.


Etkinlikte telekomünikasyon sektörü ekosisteminin ihtiyaçları, yerli malı belgesinin faydaları, Ar-Ge, teknoloji ve yerlileştirme alanlarındaki KOSGEB destekleri ile Vodafone Türkiye satın alma politikaları anlatılacaktır. Webinar sonunda kayıt esnasında seçilen ürün grubuna göre KOBİ’ler ile online işbirliği görüşmeleri gerçekleştirilecektir. 

Etkinliğe katılmak isteyenlerin 16.01.2021 tarihine kadar kayıt formunu doldurmaları gerekmekte olup forma http://yerlikobi.atolye.tv adresinden erişilebilmektedir.

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 287

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x