X
GO
Duyurular

2 Şubat 2021 Salı

KOBİ Hızlandırıcı Proje Teklifleri Çalıştayı

Horizon Europe (Ufuk Avrupa) programı kapsamındaki EIC Hızlandırıcı (EIC Accelerator) finansmanı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen KOBİ’ler için "KOBİ Hızlandırıcı Proje Teklifleri Üzerine Çalıştay" isimli bir webinar düzenlenecektir. TÜBİTAK tarafından gerçekleştirilecek bu webinar kapsamında  Avrupalı uzmanlar EIC Accelerator programına yönelik deneyimlerini paylaşarak özellikle Türk KOBİ’lerin programa yapılan proje tekliflerine yönelik değerlendirmelerini sunacaktır.

Webinar, yeni Ufuk Avrupa EIC Hızlandırıcı programına proje sunmak üzere teklif yazımına bir giriş niteliğinde olacaktır. Etkinlik, öncelikle bu program kapsamında teklif vermeyi planlayan KOBİ'lere yöneliktir; ancak aynı zamanda teklif yazımında iyi uygulamalarla ilgilenenlerin de ilgisini çekecektir. Ayrıca katılımcılar, etkinlik sırasında uzmanlara soru yöneltebileceklerdir.

Etkinlik, 2 Şubat 2021’de "Zoom" üzerinden saat 10:00'da başlayıp yaklaşık 2 saat sonra sona erecek şekilde canlı olarak yayınlanacaktır.

Etkinliğe katılım için buradan kayıt işlemini gerçekleştirmeniz beklenmektedir. Bu bağlantı üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirmiş olan katılımcılarla etkinlikten önce canlı yayına katılım sağlayabilmeleri için gerekli olan `Zoom bağlantısı` paylaşılacaktır.

Avrupa Komisyonu'na herhangi bir başvurunun İngilizce yapılması gerekliliğinden ötürü; İngilizce olarak gerçekleşecek olan web semineri süresince, Türkçe olarak sorularınızı yöneltebilmeniz adına Türk uzmanlar da seminerde yer alacaklardır.

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 274

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x