X
GO
Duyurular

3 Mayıs 2021 Pazartesi

KOBİ'ler için Proje Yazma Eğitimi

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen “Ufuk 2020'de Türkiye Faz-II” projesi; Türkiye'deki küçük ve orta ölçekli işletmeler için geniş bir destek yelpazesi sunmaktadır. Bu destekler; ortaklıklar ve ağ oluşturma etkinlikleri, çok çeşitli eğitim kursları ve teklif ve sunum geliştirme konusunda yardımları içermektedir.

Bu programın bir parçası olarak  KOBİ'ler için Proje Yazma Eğitimi Etkinliği gerçekleştirilecektir. Etkinlik, Ufuk Avrupa EIC Hızlandırıcı (EIC Accelerator) Programı’na başarılı bir ilk aşama başvurusu yapmış olan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri (KOBİ'ler), spin-off firmaları, start-up’ları ve bireysel girişimcileri hedeflemektedir. Etkinlik ayrıca, ön başvuru yapmayı planlayan ve başvurunun sonraki aşamaları ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen  KOBİ'ler, spin-off firmaları, start-up'lar ve bireysel girişimciler için de değerli olacaktır.

Etkinlik 5 Mayıs 2021 Çarşamba günü saat 10.00’da “Zoom" platformu üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Etkinlik kayıt linki:

https://docs.google.com/forms/d/1XCBNZWQ3mSPomoQQf8iU9RlI_gMciEoUh7sC2CApbc4/

Avrupa Komisyonu'na herhangi bir başvurunun İngilizce yapılması gerekliliğinden ötürü; İngilizce olarak gerçekleşecek olan seminer süresince, Türkçe olarak sorularınızı yöneltebilmeniz adına Türk uzmanlar da seminerde yer alacaktır.

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 118

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x