X
GO
Duyurular

Uşak Üniversitesi TTO 3.Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı

Uşak Üniversitesi, Uşak Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası, Zafer Teknopark A.Ş. ortaklığında gerçekleştirilen, Zafer Kalkınma Ajansı ve TÜBİTAK 1503 Proje Pazarları Desteği tarafından fonlanan "Uşak Üniversitesi TTO 3.Ar-Ge ve Tasarım Proje Pazarı" 12-14 Ekim 2022 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Proje Pazarının amacı, Ar-Ge ve tasarım alanlarında proje fikirlerine sahip akademisyen, sanayici ve öğrencileri farklı alanlardan uzmanlarla bir araya getirmek, öğrencileri projelerine fikri ve finansal katkıda bulunabilecek kişilerle buluşturarak ikili iş birliklerinin sağlanabileceği bir proje platformu sunmaktır.

İlk gün akademiden ve sanayiden davetli konuşmacılar sunumlarını gerçekleştirecektir. İkinci gün ise Uşak Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ekibinin sunumları olacaktır. Ayrıca gün boyu poster sunumları yapılacak ve geliştirilen prototipler sergilenecektir. Projelerin değerlendirilmesi ise bilimsel bir kurul tarafından yapılacak ve dereceye giren projeler ilan edilecektir. Üçüncü gün deri, tekstil ve seramik alanlarında endüstriyel tasarım yarışması yapılarak bu alanlarda başarılı bulunan projeler ödüllendirilecektir.

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 263

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x