X
GO
Duyurular

3 Ocak 2023 Salı

Startup Yatırımcısı Eğitim Seminerleri Programı

Ülkemizde hızla gelişen girişim ekosisteminin ve erken aşama girişim yatırımcılığının tanıtılması, yatırımcıların ve potansiyel yatırımcıların yatırım öncesi ve yatırım sonrası tüm süreçler ile ilgili bilgilendirilmesi ve ülkemizde startup yatırımcısı sayısının arttırılması amacıyla Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), Invexen ve Startups.watch iş birliği ile Startup Yatırımcısı Eğitim Seminerleri Programı düzenlenecektir.

İş insanlarının ve sermaye sahiplerinin çeşitli yatırım araçları ile startuplara nasıl yatırım yapabileceği konusunda farkındalık oluşması ve potansiyel yatırımcıların yatırım ekosistemine adım atmasının olaylaştırılmasının hedeflendiği 9 farklı modülden oluşan program ve ayda 2 kere farklı konular hakkında çevrimiçi seminerler şeklinde gerçekleştirilecektir. Her bir modülde ilgili haftanın konusu ile ilgili yetkin uzmanlar tarafından vaka incelemesi ve uygulama ağırlıklı bilgilendirme yapılacak, ardından konu özelinde deneyimli yatırımcıların tecrübe paylaşımları ve interaktif soru cevap bölümü yer alacaktır.

Programa katılım ücretsiz olup katılımcılar bu formdaki sorulara verilen cevaplar ve kontenjan kısıtı göz önüne alınarak yatırımcı ve yatırımcı adayları arasından belirlenecektir. Programın son başvuru tarihi 09 Ocak 2023, başlangıç tarihi ise 11 Ocak 2023 saat 19:00'dur. Başvurular aşağıda yer alan ön başvuru bağlantısından gerçekleştirilecektir.

 

Ön başvuru bağlantısı: bit.ly/3hNcKfo

 

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 185

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x