X
GO
Duyurular

28 Şubat 2023 Salı

Asya Verimlilik Teşkilatı Eğitim ve Çalıştay Duyurusu

Data Modelleme Eğitimi

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından Verimlilik için Data Modelleme konusunda hazırlanan eğitim programı AVT’nin e-öğrenme platformunda  (https://www.apo-elearning.org/) katılıma açıktır. Eğitim sonunda online sınava katılarak sertifika almak mümkündür. Program hakkında ayrıntılı bilgi ve uygulama süreçlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Verimlilik Uzmanlarının Yetiştirilmesi Eğitimi

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Verimlilik Uzmanlarının Yetiştirilmesi Eğitimi, 27-31 Mart 2023  tarihleri arasında çevrimiçi ve İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Program hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 10 Mart 2023 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

İnovasyon Ekosistemleri ve Sosyal Girişimcilik Çalıştayı

 

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, İnovasyon Ekosistemleri ve Sosyal Girişimcilik Çalıştayı, 27-29 Mart 2023  tarihleri arasında çevrimiçi ve İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Program hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 13 Mart 2023 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Tarım İşletmelerinde Akıllı Dönüşüm Eğitimi

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Tarım İşletmelerinde Akıllı Dönüşüm Eğitimi 8-12 Mayıs 2023 tarihleri arasında  Filipinler’de yüzyüze gerçekleştirilecektir. Eğitim hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 23 Mart 2023 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Hizmet Sektöründe İşgücünün Becerilerinin Geliştirilmesi Çalıştayı

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Hizmet Sektöründe İşgücünün Becerilerinin Geliştirilmesi Çalıştayı 16-18 Mayıs 2023 tarihleri arasında  çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Çalıştay hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 21 Nisan 2023 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Liderlik Konulu Eğitimi

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Liderlik Konulu Eğitim 29 Mayıs- 1 Haziran 2023 tarihleri arasında   çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Eğitim hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 12 Mayıs 2023 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Yenilikçi Girişimcilik Ekosistemi Kurulması Konulu Konferansı

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Liderlik Konulu Eğitim 17 Mayıs 2023 tarihinde arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Konferans hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 20 Nisan 2023 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Yaşlanan Tarım İşgücü Nüfusu Çalıştayı

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Yaşlanan Tarım İşgücü Nüfusu Çalıştayı 10-12 Mayıs 2023 tarihleri arasında  çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Çalıştay hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 24 Nisan 2023 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Kırsal Kalkınmayı Yönlendirmek İçin Milenyum Liderlerine Yönelik Çok Ülkeli Gözlemsel Çalışma Misyonu

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Kırsal Kalkınmayı Yönlendirmek İçin Milenyum Liderlerine Yönelik Çok Ülkeli Gözlemsel Çalışma Misyonu 11-13 Temmuz 2023 tarihleri arasında yüzyüze olarak gerçekleştirilecektir. Proje hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 17 Mayıs 2023 olup başvuru formlarının avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.


 

 

 


 

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 128

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x