X
GO
Duyurular

23 Mart 2021 Salı

Ufuk Avrupa Bilgi ve İletişim Teknolojileri & Dijital Dönüşüm & Dayanıklı Endüstri Alanları (Küme 4) Bilgi Günü Etkinliği

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücüsü, ana yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu ve Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II” teknik destek projesi dâhilinde Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Dijital Dönüşüm ve Dayanıklı Endüstri konularında genel bilgilendirme etkinliği gerçekleştirilecektir.

Etkinlik, Ufuk Avrupa Çerçeve Programında az deneyime sahip olan veya hiç deneyimi olmayan potansiyel katılımcıların yanı sıra, yeni 2021-24 Ufuk Avrupa Yapısı ve Stratejik Planı hakkında bilgi edinmek isteyen daha deneyimli araştırmacıları hedefleyen bir giriş etkinliğidir.

Eğitim, esas olarak Ufuk Avrupa Programı’ndaki ‘Küresel Sorunlar ve Endüstriyel Rekabet’ bileşenin 4. Kümesi kapsamında düzenlenmektedir. 'Ufuk 2020’de Türkiye Faz II' projesi, Türkiye'deki yenilik ekosistemi ve destekleyici altyapı için geniş bir eğitim desteği yelpazesi sunmaktadır. Projedeki destekler, ağ oluşturma etkinlikleri, çok çeşitli eğitim kursları, teklif ve sunumların geliştirilmesine yardımcı olmayı içermektedir.

Eğitim 8 Nisan 2021 tarihinde saat 13.50 - 17.45 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Etkinliğe yalnızca kayıtlı katılımcılar kabul edilecek olup kayıt için aşağıdaki bağlantı kullanılabilecektir.

https://docs.google.com/forms/d/19_wJDFNLdyGu0gO4t-lxYVZiT398JoLEtz-TSUpQ8gc/

Etkinliğe dair daha fazla bilgi almak için, Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II teknik destek projesi ekibiyle k.gungor@idi.ie ya da t.eryilmaz.idi.ie e-postaları üzerinden iletişime geçilebilecektir.

Aşağıdaki bağlantıdan ayrıntılı bilgilere erişilebilmektedir.

https://ufuk2020.org.tr/tr/haberler/ufuk-avrupa-bilgi-ve-iletisim-teknolojileri-dijital-donusum-dayanikli-endustri-alanlari

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 201

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x