X
GO
Duyurular

29 Temmuz 2022 Cuma

Asya Verimlilik Teşkilatı Çalıştay ve Eğitim Duyuruları

Tarımsal Gıdanın Evrimi Konferansı

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Tarımsal Gıdanın Evrimi konulu konferans, 31 Ağustos 2022 tarihinde çevrimiçi ve İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Program hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 5 Ağustos 2022 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

İleri Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemleri Eğitimi

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, İleri Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemleri Eğitimi  5-8 Eylül 2022 tarihleri arasında çevrimiçi ve İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Program hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 20 Ağustos 2022 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Sürdürülebilir Kalkınma İçin Kırsal Turizm Çevrimiçi Çalıştayı

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Sürdürülebilir Kalkınma İçin Kırsal Turizm konulu çalıştay, 24-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında çevrimiçi ve İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Program hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 8 Ağustos 2022 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Akıllı Üretim için Data Analizi Eğitimi

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Akıllı Üretim için Data Analizi konulu eğitim, 13-16 Eylül 2022 tarihleri arasında çevrimiçi ve İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Program hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 24 Ağustos 2022 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Hizmet Sektöründe Faaliyet Gösteren KOBİ’lerin Rekabetçiliğinin Dijitalleşme ile Artırılması Konulu Çok Ülkeli Gözlemsel Çalışma Ziyareti

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Hizmet Sektöründe Faaliyet Gösteren KOBİ’lerin Rekabetçiliğinin Dijitalleşme ile Artırılması Konulu Çok Ülkeli Gözlemsel Çalışma Ziyareti 7-8 Eylül 2022 tarihinde çevrimiçi ve İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Program hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 26 Ağustos 2022 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Bulut Çözümleri ile Hizmet Sektöründe Verimliliği Arttırma Çevrimiçi Çalıştayı

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) tarafından, Bulut Çözümleri ile Hizmet Sektöründe Verimliliği Arttırma konulu çalıştay, 24-26 Eylül 2022 tarihleri arasında çevrimiçi ve İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Program hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirisiniz.Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 5 Ağustos 2022 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

 

Workshop on Enhancing Service-sector Productivity with Cloud Solutions

Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT)<> tarafından, Hizmet Sektörü Verimliliğinin Bulut Tabanlı Çözümlerle Artırılması Çalıştayı 24-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında çevrimiçi ve İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. Program hakkında ayrıntılı bilgi, uygulama süreçleri ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Programa katılım sağlamak üzere son başvuru tarihi 4 Ağustos 2022 olup başvuru formlarının  avt.turkiye@sanayi.gov.tr adresine iletilmesi gerekmektedir. Eksik doldurulan ve son başvuru tarihi geçmiş formlar değerlendirmeye alınamayacaktır.

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 107

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x