X
GO
Duyurular

3 Nisan 2019 Çarşamba

Rekabetçi Sektörler Programı 2019 Proje Çağrısı

Rekabetçi Sektörler Programı ikinci döneminde Türkiye’nin 81 ilini de kapsayan yeni bir proje teklif çağrısına çıkılmıştır.

 

“Yaratıcı Endüstriler” ve “Araştırma ve Geliştirme” başlıklarında çıkılan ve toplam bütçeleri sırasıyla 20 ve 30 milyon Avro olan çağrıya başvurular 1 Nisan – 29 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

 

Yaratıcı Endüstriler çağrısının toplam bütçesi 20 milyon Avro olup desteklenecek her bir projenin toplam bütçesi 2-5 milyon Avro aralığında olmalıdır. Bu çağrı için uygun başvuru sahipleri Üniversiteler, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknoloji Transfer Ofisleri, Araştırma Merkezleri, Tasarım Merkezleri, Ticaret ve Sanayi Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri, Ticaret Odaları, Belediyeler ve Meslek Odaları'dır. Araştırma ve Geliştirme çağrısının ise toplam bütçesi 30 milyon Avro olup desteklenecek her bir projenin toplam bütçesi 3-8 milyon Avro aralığında olmalıdır. Bu çağrı için uygun başvuru sahipleri Üniversiteler, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknoloji Transfer Ofisleri, Araştırma Merkezleri, Tasarım Merkezleri, Ticaret ve Sanayi Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri, Ticaret Odaları ve Meslek Odaları'dır. Çağrılara ilişkin başvuru rehberlerine ve diğer dokümanlara aşağıda verilen linkten ulaşım sağlanabilir.


https://rekabetcisektorler.sanayi.gov.tr/tr/cati/?bref=SISTEM&kref=Cagri&sref=sys_cagrisayfa

Print
0 Comments

Categories: DuyurularNumber of views: 132

Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x